1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Duszności proszę o pomoc
Marcin J

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-22, 08:57   Temat: Duszności proszę o pomoc
Cytat:
Jak mogę mamie pomoc w takiej sytuacji?


Najszybciej zalatwic HD, choroba Mamy jest wysoko zaawansowana i nadal sie rozwija.
Marzena juz napisala we wczesniejszym poscie ze choroba zacznie wylaczac funkcjonowanie innych organow, i najprawdopodobniej wlasnie to sie dzieje.

Musisz zrozumiec ze Mamie juz nie mozna pomoc, jedyne co w tej chwili mozesz zrobic to zadbac o jej komfort i zabezpieczyc p. bolowo, a nikt inny tego nie zrobi lepiej jak ludzie z hospicium.

Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Duszności proszę o pomoc
Marcin J

Odpowiedzi: 16
Wyświetleń: 7639

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-07-08, 08:47   Temat: Duszności proszę o pomoc
Witaj na forum,

Nic bardziej mylnego, ja tez sie balem hospicium, aby nie zdolowac chorego powiedzialem ze zalatwilem domowe wizyty lekarskie i pielegniarskie, HD zapytalo przed wejsciem czy chory wie ze sa z hospicium, odpowiedzialem ze nie i wole aby tak pozostalo, i tak tez pozostalo.

Ludzie o ogromnych sercach i wiedzy medycznej, pomoga psychicznie rowniez, wypozycza wam sprzet medyczny.

Z tego co piszesz Mama jest slaba, najprawdopodobniej te dusznosci sa spowodowane rozrostem guza/ow w plucach, wiesz rosnie tam cos czego nie powinno byc, tymsamym uciska organy ktore tam sa.

Sprobuj skonsultowac Mame z radiologiem, byc moze naswietlania pomoze Mamie.
Nam mowili ze jezeli urosnie i bedzie dusil to wdroza naswietlanie.

Koncetrator tlenu napewno tak, ale nie sprawi on ze Mama bedzie w stanie isc na spacer, pomoze w poruszaniu sie po domu.

Ja bym naciskal na radioterapie, ale mysle ze przed tym HD powinno zajac sie Mama aby podniesc ja na nogi.

Pozdrawiam i zycze sily do walki.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group